Виховні заходи в В/К №117

Свято Водохрещення Господнього

В Первомайській виправній колонії (№117) пройшла низка заходів з нагоди відзначення свята Водохрещення Господнього, або Богоявлення.

Найголовнішою з подій для засуджених 19 січня 2018року – пройшла очікувана зустріч та проведені святкові заходи за участю священнослужителя УПЦ ієрея отця Андрія настоятеля храму Божої матері Всецариці, місто Первомайський.
     На місці будівництва каплиці на честь Великомучениці Анастасії Узорішітельниці поряд з освяченим хрестом і наріжним каменем. Освятити воду сюди зібралось близько 150 засуджених, а також персонал установи для участі в обряді, який провів отець Андрій.
     Отець Андрій провів освячення води, та щедрою рукою, всіх хто бажав випробувати на собі цілющі властивості води, окропив святою водою. Всіх православних привітав з великим святом, побажав усіляких гараздів.

Свято Нового 2018 року

31 грудня 2017 року в Первомайській виправній колонії (№ 117) пройшли святкові заходи, з нагоди святкування Нового 2018 року.

В актовій залі установи була проведена виставка новорічних стінгазет та визначені переможці. Перше місце зайняла стінгазета відділення СПС №1.
     Закінчилося свято новорічним концертом, який підготували учасники художньої самодіяльності засуджених та демонстрацією на великому екрані новорічної комедії: «Операція з «Новим роком!».

Літературні вітальні на тему "Вогнем і полум'ям війни чужої рядки охрещені, опалені навік"

15 лютого 1989 завершилося виведення радянських військ з Афганістану.

Вічна слава загиблим, низький уклін залишилися в живих!

Вічна пам'ять загиблим в Афганістані!

Стільки тисяч молодих синів забрала ця війна!

Нехай буде пухом земля і вічна слава героям загиблим!

У ВК № 117 відбулося засідання літературної вітальні на тему: "Вогнем і помум'ям війни чужої рядки охрещені, опалені навік"

За участю вчителів української мови і літератури   Погрецької Л.Я. , Черкашиної Т.С. та класного керівника 11 Б класу Авдєєвої Т.О. відбулося засідання літературної вітальні, присвяченої 26-річниці виводу радянських військ з Афганістану..

Останню колону радянських військ з Афганістану було виведено 15-го лютого 1989-го року. Участь держави в цьому військовому конфлікті коштувало нам життя більше чотирнадцяти тисяч наших солдатів і офіцерів, здоров'я десятків тисяч військових. Будь-яка війна, як жорно ламає життя безлічі людей. Це жорстока правда.Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій, офіційно на законодавчому рівні в деяких суверенних державах, утворених після розпаду СРСР, були встановлені відповідні пам'ятні дні. В Україні - це «День вшанування учасніків бойових дій на теріторії інших держав», який встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року і також щорічно відзначається 15-го лютого.

ЖНИВА СКОРБОТИ

Вечір  реквієм присвячений-штучному голодомору в Україні
1932-1933 років.

Померлим, народженим  і ненародженим 1933-го присвячується...

День Организации Объединённых Наций

24 жовтня 2016 року

Образование ООН

Відзначення Дня Українського козацтва

15 жовтня 2015року в  В/К №117  пройшов відкритий тематичний урок «Слава козацька не вмре, не поляже», присвячений відзначенню Дня Українського козацтва, який був організований і проведений вчителями Первомайської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Червонець І.О, Золотухіна Т.М., Чубукін Ю.О.